Hakkımda

1985 yılı Adapazarı doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Bilişim ve bilgisayar dünyasına 1999 yılında adım attım. O da teknik lise bilgisayar yazılım bölümüne kaydım ile başladı. Daha sonra ise 2 yıllık Bilgisayar Teknolojisi ve Programla bölümü ile ihtisasımı tamamladım.

İlk olarak Ms-Dos sonrasında ise Windows 3.1 ile tanışmıştım lise yıllarında.

Çalışma Hayatı:

Çalışma hayatım üniversitenin son yılında staj imkanı bulduğum bir yazılım firması ile başladı. 15 yıldır sektör içerisindeyim. Son 13 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Kariyerim içerisinde birçok farklı kamu kurumu ve özel firma ile çalışma imkanım oldu. Bu sayede işleyişlerini, çalışma sistemlerini ve yapılarını gördüm.

Şu anda Goodyear Lastikleri T.A.S. Adapazarı Fabrikası Üretim Bilişim Teknolojileri Departmanı “Üretim Bilişim Teknolojileri Uzmanı” olarak görev yapmaktayım. Fabrikada alanım olan üretim bilişim sistemlerinin kurulumu, oluşan problemlerin çözümleri ve üretimin devamlılığını sağlamaktayım. Felaket Kurtarma olarak bilinen Disaster Recovery çalışmaları ve Fabrika Optimizasyonu olarak bilinen Plant Optimization projelerinde görev almaktayım. Aynı zamanda Bilişimciler derneği üyesiyim.

Goodyear

Bilişimciler |  | Member

 

Sosyal Hayat:

Spor müsabakalarını izlemek bana her zaman keyif vermiştir sadece futbol gelmesin aklınıza basketbol, hentbol… eğer olimpiyatlar var ise tadından yenmez. Eskiden oynamakta güzeldi fakat şu sıralar pek fazla zaman ayıramıyorum izlemeyi tercih ediyoruz bizim Eren ile.

Uzun lafın kısası nasıl SAKARYALI isem bir o kadar da GÖZTEPELİYİM diyebilirim.

Boys Of River

cap