Hakkımda

1985 yılı Adapazarı doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Bilişim ve bilgisayar dünyasına 1999 yılında adım attım. O da teknik lise bilgisayar yazılım bölümüne kaydım ile başladı. Daha sonra ise 2 yıllık Bilgisayar Teknolojisi ve Programla bölümünden mezun oldum. Şu anda ise Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 4. Sınıf öğrencisiyim.

İlk olarak Ms-Dos sonrasında ise Windows 3.1 ile tanışmıştım lise yıllarında.

Çalışma Hayatı:

16 yıldır sektör içerisindeyim. Son 14 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Kariyerim içerisinde birçok farklı kamu kurumu ve özel firma ile çalışma imkanım oldu. Bu sayede işleyişlerini, çalışma sistemlerini ve yapılarını gördüm.

Şu anda ise Goodyear Lastikleri T.A.S. Adapazarı Fabrikası Üretim Bilişim Teknolojileri Departmanı “Üretim Bilişim Teknolojileri Uzmanı” olarak görev yapmaktayım. Fabrikada alanım olan üretim bilişim sistemlerinin kurulumu, oluşan problemlerin çözümleri ve üretimin devamlılığını sağlamaktayım. Ayrıca Felaket Kurtarma (Disaster Recovery) çalışmaları ve İşyeri Organizasyonu (WorkPlace Organization) projelerinde görev almaktayım. Aynı zamanda Bilişimciler derneği üyesiyim. Gerek eğitim hayatım gerekse iş tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. İşini severek yapan, yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyorum.

Goodyear

Bilişimciler |  | Member

 

bilisimdernegi.org sitesinde yayınlanan makalelerim

Siber Güvenlik Kültürü

Dijital Çağda Vatandaşlık

Tatile çıkacaklar için siber güvenlik ipuçları

Sosyal Hayat:

Spor müsabakalarını izlemek bana her zaman keyif vermiştir sadece futbol gelmesin aklınıza basketbol, hentbol… eğer olimpiyatlar var ise tadından yenmez. Eskiden oynamakta güzeldi fakat şu sıralar pek fazla zaman ayıramıyorum izlemeyi tercih ediyoruz bizim Eren ile.

Uzun lafın kısası nasıl SAKARYALI isem bir o kadar da GÖZTEPELİYİM diyebilirim.

Boys Of River

cap